Off The Beat

Co-ed Modern Rock & Pop a Cappella

Alumni Association

IMG_4553.jpg

* indicates past Music Director

+ indicates past President


Michael Auerbach ’06

Jasmine Barksdale ’16 *

Maria Bashian ’03 *+

Pamela Beecroft ‘96

Amit Bhattacharjee ‘04

Richard Bleicher ‘90

Breton Bonnette ‘06

Dara Borman ‘91

Allison Brecher Monk ‘93

Donna Budica ’08 +

Nathan Budischak ‘11

Alfred Campbell ‘97

Greg Cassileth ‘93

Dave Caulk ‘08

Lilie Chang ‘94

Derek Chilvers ’14 *

Anne Chun ’01 +

Jacob Cooper ’07 +

Larry Crane-Moscowitz ’10 *

Heather Crawford ‘01

Allison Deutermann ‘99

Anthony Diana ’90 +

David Difusco ‘90

Sophia Dominguez '15

Madeleine Dopico ’13 +

Deb Elias ‘07

Nancy Achre Estabrook ‘90

Jordyn Feingold '15 +

Blake Feldman ‘12

Carolyn Fischer ‘90

Emily Fisher '17 +

Mike Fisher ’14 +

Ethan Fixell ’04 *

Joanna Fleischmann ’95

Alex Friedlander ‘12

Julie Gershman ’92 +

Neil Gever ‘90

Max Glass ‘09

Rina Goncalves ‘07

Katie Goodman ’90 *+

Jessica Gordon ’01 +

Jennifer Grayson ‘01

Will Green ’09 +

D.J. Gregory ‘04

Dan Gross ’98 *+

Evan Grove ‘04

Juney Ham ‘03

Jason Hatchell ‘95

Adam Hellegers ‘96

Dave Isser ‘01

Alexandra Jarige ‘98

Kenneth Joseph ‘90

Daniel Jurow ’97 +

Anna Kanter '17 +

Jeffrey Kaufman ‘93

Sidhartha Khosla ’98 +

Jung Kim ’11 *

David Kipke '15 *

Madeline Kleypas '17 *

Larry Kraut ’05 +

Alixandra Kriegsman ‘13

Jessica Kushner ‘00

Greg Kwiat ’99 +

Ian Lear-Nickum ’01 *

Daniel Leberman ‘01

Jessica Leifer ’10 +

Hallie Levin ‘93

Laurence Linietsky ’94 *+

Ethan Lipsitz ‘06

Stacey Lloyd ’06 +

Alison Love ‘00

Susanna Lustbader '15

Julie Mahan ‘97

Angelee Mantecon ‘09

Jen Marcovitz ‘03

Jeffery Marrazzo ’00 *

Janelle McDermoth ‘14

Paul McKenzie ‘93

Morgan McOwen ’04 +

Kobie Mensah-Brown '15

Mark Milotich ‘89

Jennifer Moeller ‘95

Maggie Nyce ’11 +

Christina Nunez ‘93

Charlie O’Connell ‘01

Crescenzo Pellechia ‘95

Akshay Pendyal ‘05

Stephanie Pilon ‘91

Hannah Platt ’12 +

Jonah Platt ’08 *

Mark Platt ’91 +

Julie Pulerwitz ‘91

David Quart ’92 *

Nathan Raab ‘00

Robert Redei ‘97

Sharon Richards ‘96

Suzanne Rosenberg ‘90

Steve Rozencanick ‘00

Gabriel Rutman ’95 *

Jason Ryterband ’06 *

Jonathan Sadinoff ’90 *

Abby Schneiderman ’02 +

Jessie Schneiderman ’05

Allyson Sonenshine ’93 *

Lilia Tamm ‘04

Eleanor Thompson '17

Jill Turetzky ’91

Rohan Waghani ’16 +

Tanya Witman Allen ‘97

Leo Wolansky ’13 *